Drukuj
Odsłony: 60464

 

 

Rozpoczęcie V Podkarpackiej Ligi Szachowej Seniorów na rok 2016, nastąpiło w Kolbuszowej 31 stycznia. Turniej potrwa do 13 marca. Podczas trzech zjazdów, rozegranych zostanie 9 rund systemem szwajcarskim. Udział bierze 20 drużyn z Podkarpacia. Bezpośedni awans do ligi IV uzyskają dwa pierwsze zespoły. Sędzią głównym ligi jest Pan Roman Wąsik.

Serwis turniejowy
Tabela wyników

 

Zjazd I

Runda 1 - 2016.01.31

Nr  Drużyna  Wynik  Drużyna
1   KGL Szarotka Wadowice Górne 1,5 - 3,5   MKSz Gryf III Dębica
2   LKS Olszanica 5 - 0   KS Dzikowiec
3   GKSz Hetman IV Pilzno 0 - 5   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.
4   LUKS Burza II Rogi 2 - 3   LKS Sanovia Lesko
5   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice 0 - 5   UKS Rekord I Iwla
6   UKS Rekord II Iwla 1 - 4   UKS SP-1 III Leżajsk
7   KGL Szarotka II Wadowice Górne 3 - 2   Spartakus Kolbuszowa
8   RzKSz V Rzeszów 1 - 4   UKS SP-1 II Leżajsk
9   Spartakus II Kolbuszowa 0 - 5   RzKSz IV Rzeszów
10   KKS VIKTORIA Stalowa Wola 5 - 0   KS Dzikowiec II

 

Runda 2 - 2016.01.31

Nr  Drużyna  Wynik  Drużyna
1   MKSz Gryf III Dębica 1,5 - 3,5   KKS VIKTORIA Stalowa Wola
2   LKS Sanovia Lesko 2 - 3   LKS Olszanica
3   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp. 4 - 1   UKS SP-1 III Leżajsk
4   UKS Rekord I Iwla 3 - 2   KGL Szarotka II Wadowice Górne
5   RzKSz IV Rzeszów 5 - 0   UKS SP-1 II Leżajsk
6   KS Dzikowiec 3 - 2   LUKS Burza II Rogi
7   GKSz Hetman IV Pilzno  2,5 - 2,2   UKS Rekord II Iwla
8   Spartakus Kolbuszowa 3 - 1   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice
9   Spartakus II Kolbuszowa 2 - 3   RzKSz V Rzeszów
10   KS Dzikowiec II 0 - 5   KGL Szarotka Wadowice Górne

 

Runda 3 - 2016.01.31

Nr  Drużyna  Wynik  Drużyna
1   LKS Olszanica 4,5 - 0,5   UKS Rekord I Iwla
2   KKS VIKTORIA Stalowa Wola 2 - 3   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.
3   RzKSz V Rzeszów 0 - 5   RzKSz IV Rzeszów
4   UKS SP-1 III Leżajsk 3,3 - 1,5   MKSz Gryf III Dębica
5   UKS SP-1 II Leżajsk 2 - 3   Spartakus Kolbuszowa
6   KGL Szarotka Wadowice Górne 3,5 - 1,5   LKS Sanovia Lesko
7   KGL Szarotka II Wadowice Górne 4 - 1   KS Dzikowiec 
8    UKS Rekord II Iwla 2 - 3   Spartakus II Kolbuszowa
9   LUKS Burza II Rogi 4 - 1   GKSz Hetman IV Pilzno 
10   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice 3 - 2   KS Dzikowiec II

 

 

Zjazd II

Runda 4 - 2016.02.13

Nr  Drużyna  Wynik  Drużyna
1   RzKSz IV Rzeszów 1,5 - 3,5   LKS Olszanica
2   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp. 3,5 - 1,5   KGL Szarotka Wadowice Górne
3   UKS Rekord I Iwla 2 - 3   KKS VIKTORIA Stalowa Wola
4   UKS SP-1 III Leżajsk 2,5 - 2,5   KGL Szarotka II Wadowice Górne
5   Spartakus Kolbuszowa 3,5 - 1,5   LUKS Burza II Rogi
6   MKSz Gryf III Dębica 5 - 0   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice
7   LKS Sanovia Lesko 4 - 1   RzKSz V Rzeszów
8   KS Dzikowiec 3 - 2   Spartakus II Kolbuszowa
9   UKS SP-1 II Leżajsk 3,5 - 1,5   UKS Rekord II Iwla
10   KS Dzikowiec II  - / +   GKSz Hetman IV Pilzno

 

Runda 5 - 2016.02.13

Nr  Drużyna  Wynik  Drużyna
1   LKS Olszanica 3,5 - 1,5   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.
2   KKS VIKTORIA Stalowa Wola 4 - 1   Spartakus Kolbuszowa
3   KGL Szarotka II Wadowice Górne 2 - 3   RzKSz IV Rzeszów
4   UKS Rekord I Iwla 2,5 - 2,5   UKS SP-1 III Leżajsk
5   KS Dzikowiec 1,5 - 3,5   MKSz Gryf III Dębica
6   KGL Szarotka Wadowice Górne 4,5 - 0,5   UKS SP-1 II Leżajsk
7   GKSz Hetman IV Pilzno 0,5 - 4,5   LKS Sanovia Lesko
8   Spartakus II Kolbuszowa 0,5 - 4,5   LUKS Burza II Rogi
9   RzKSz V Rzeszów 2 - 3   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice
  UKS Rekord II Iwla Pauza  

 

Runda 6 - 2016.02.13

Nr  Drużyna  Wynik  Drużyna
1   KKS VIKTORIA Stalowa Wola 2 - 3   LKS Olszanica
2   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp. 1,5 - 3,5   RzKSz IV Rzeszów
3   Spartakus Kolbuszowa 3,5 - 1,5   LKS Sanovia Lesko
4   UKS SP-1 III Leżajsk 2,5 - 2,5   KGL Szarotka Wadowice Górne
5   MKSz Gryf III Dębica 4 - 1   UKS Rekord I Iwla
6   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice 1,5 - 3,5   KGL Szarotka II Wadowice Górne
7   UKS SP-1 II Leżajsk 1 - 4   KS Dzikowiec
8   LUKS Burza II Rogi 2,5 - 2,5   UKS Rekord II Iwla
9   RzKSz V Rzeszów 3 - 2   GKSz Hetman IV Pilzno
    Spartakus II Kolbuszowa Pauza  

 

 

Tabela po 6 rundach (według miejsc)

   M-ceNazwa drużynyRankingPkt. meczowePkt. małe
1   LKS Olszanica  1742 12 22,5
2   RzKSz IV Rzeszów 1513 10 23,0
3   KKS VIKTORIA Stalowa Wola 1473 8 19,5
4   MKSz Gryf III Dębica 1804 8 19,0
5   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.  1667 8 18,5
6   Spartakus Kolbuszowa  1572 8 16,0
7   KGL Szarotka Wadowice Górne 1473 7 18,5
8   KGL Szarotka II Wadowice Górne  1358 7 17,0
9   UKS SP-1 III Leżajsk 1369 7 16.0
10   LKS Sanovia Lesko 1440 6 16,5
11   KS Dzikowiec 1456 6 12,0
12   LUKS Burza II Rogi 1640 5 16,5
13   UKS Rekord I Iwla  1633 5 14,0
14   UKS SP-1 II Leżajsk  1280 4 11,0
15   RzKSz V Rzeszów 1530 4 10,0
16   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice 1420 4 8,5
17   UKS Rekord II Iwla 1600 3 12,0
18   GKSz Hetman IV Pilzno  1445 3 11,0
19   Spartakus II Kolbuszowa 1170 3 10,0
20   KS Dzikowiec II 1040 0 2,0

 

Zjazd III

Runda 7 - 2016.03.13

Nr  Drużyna  Wynik  Drużyna
1   LKS Olszanica 2 - 3   MKSz Gryf III Dębica
2   RzKSz IV Rzeszów 1,5 - 3,5   KKS VIKTORIA Stalowa Wola
3   Spartakus Kolbuszowa 3 - 2   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.
4   KGL Szarotka Wadowice Górne 2 - 3   KGL Szarotka II Wadowice Górne
5   KS Dzikowiec 1,5 - 3,5   UKS SP-1 III Leżajsk
6   LKS Sanovia Lesko 1 - 4   UKS Rekord I Iwla
7   LUKS Burza II Rogi 2 - 3   RzKSz V Rzeszów
8   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice 1 - 4   UKS SP-1 II Leżajsk
9   GKSz Hetman IV Pilzno 4,5 - 0,5   Spartakus II Kolbuszowa
10   UKS Rekord II Iwla 3 - 2   KS Dzikowiec II

 

Runda 8 - 2016.03.13

Nr  Drużyna  Wynik  Drużyna
1   LKS Olszanica 4 - 1   Spartakus Kolbuszowa
2   MKSz Gryf III Dębica 2 - 3   RzKSz IV Rzeszów
3   UKS SP-1 III Leżajsk 0 - 5   KKS VIKTORIA Stalowa Wola
4   KGL Szarotka II Wadowice Górne 0,5 - 4,5   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.
5   UKS Rekord I Iwla  3,5 - 1,5   KGL Szarotka Wadowice Górne
6   RzKSz V Rzeszów 2 - 3   KS Dzikowiec
7   LKS Sanovia Lesko 5 - 0   UKS Rekord II Iwla
8   UKS SP-1 II Leżajsk 0,5 - 4,5   GKSz Hetman IV Pilzno
9   LUKS Burza II Rogi 0 - 5   KS Dzikowiec II
10   Spartakus II Kolbuszowa 1 - 3   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice

 

Runda 9 - 2016.03.13

Nr  Drużyna  Wynik  Drużyna
1   UKS SP-1 III Leżajsk 1,5 - 3,5   LKS Olszanica
2   RzKSz IV Rzeszów 4 - 1   Spartakus Kolbuszowa
3   KKS VIKTORIA Stalowa Wola 4 - 1   KGL Szarotka II Wadowice Górne
4   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp. 2 - 3   MKSz Gryf III Dębica
5   KS Dzikowiec 4 - 1   UKS Rekord I Iwla
6   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice 0,5 - 4,5   LKS Sanovia Lesko
7   KGL Szarotka Wadowice Górne 1,5 - 3,5   GKSz Hetman IV Pilzno
8   LUKS Burza II Rogi 3,5 - 1,5   UKS SP-1 II Leżajsk
9   UKS Rekord II Iwla 2 - 3   RzKSz V Rzeszów
10   KS Dzikowiec II 0 - 5   Spartakus II Kolbuszowa

 

 

 

Tabela końcowa

   M-ceNazwa drużynyRankingPkt. meczowePkt. małe
1   LKS Olszanica  1742 16 32,0
2   KKS VIKTORIA Stalowa Wola 1473 14 32,0
3   RzKSz IV Rzeszów 1513 14 31,5
4   MKSz Gryf III Dębica 1804 12 27,0
5   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.  1667 10 27,0
6   LKS Sanovia Lesko 1440 10 27,0
7   Spartakus Kolbuszowa  1572 10 21,0
8   Górne KS Dzikowiec 1456 10 21,0
9   LUKS Burza II Rogi 1640 9 27.0
10   GKSz Hetman IV Pilzno  1445 9 23,5
11   UKS Rekord I Iwla  1633 9 22,5
12   KGL Szarotka II Wadowice 1358 9 21,5
13   UKS SP-1 III Leżajsk 1369 9 21,0
14   RzKSz V Rzeszów 1530 8 18,0
15   KGL Szarotka Wadowice Górne 1473 7 23,5
16   UKS SP-1 II Leżajsk  1280 6 17,0
17   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice 1420 6 13,0
18   UKS Rekord II Iwla 1600 5 17,0
19   Spartakus II Kolbuszowa 1170 5 16,5
20   KS Dzikowiec II 1040 0 4,0