Drukuj
Odsłony: 1450

 

Kolbuszowa Mistrzostwa 2016

UKS "Spartakus" Kolbuszowa Górna, Towarzystwo Szachowe "Skoczek" Sędziszów Małopolski, Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej, Gmina Kolbuszowa zorganizowały w dniu 17 grudnia 2016 roku (sobota) Turniej Szachowy o Mistrzostwo Kolbuszowej. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempem 15 minut dla zawodnika na rozegranie partii. Zawody podzielone zostały na trzy grupy turniejowe, dla seniorów, juniorów starszych i juniorów młodszych. Zwycięzcy z poszczególnych grup otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Sędzią głównym turnieju był Pan Krzysztof Skiba, a sędzią rundowym Pan Jacek Mroczek.

W turnieju głównym (A-seniorzy) zwyciężyli: Ryszard KASPEREK z Dębicy przed Tomaszem WILKIEM z Mielca i Bogdanem CZERNICKIM z Krosna.

W turnieju B-juniorzy starsi zwyciężyli: Barbara TRYBOWSKA z Rudnika nad Sanem przed Adamem STEFAŃSKIM i Kamilem SOCHĄ obaj z Sędziszowa Małopolskiego.

W turnieju C-juniorzy młodsi zwyciężyli: Piotr BUBA z Leżajska przed Julią GIEMZA z Ostrowca Świętokrzyszkiego i Adrianem TONIAKIEM z Rudnika nad Sanem.

 

Strony turniejowe: 

Turniej A:         Wyniki końcowe

Turniej B:         Wyniki końcowe

Turniej C:         Wyniki końcowe

 

Tabela wyników (turniej A)

M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins
1 m Kasperek, Ryszard POL 2142 2400 MKSz Gryf Dębica 6.0 21.00 29.00 6
2 I Wilk, Tomasz POL R 1951 2000 TG Sokół Mielec 6.0 19.50 26.00 6
3 k Czernicki, Bogdan POL R 1912 2200 TKKF Drogowiec Kraków 5.5 20.50 27.50 5
4 II Dec, Kazimierz POL R 1584 1800 LKS Kańczuga 5.0 24.50 33.00 4
5 I Zgoda, Damian POL R 1737 2000 MKSz Gryf Dębica 5.0 22.00 31.50 5
6 I Czapiewski, Waldemar POL R 1887 2000 UKS Ósemka Chojnice 5.0 19.50 28.00 4
7 II+ Korman, Roman UKR R 1932 1900 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 5.0 19.50 27.50 5
8   Kobriy, Andriy UKR R 1846 1900 Hnizdychiv 5.0 19.00 25.50 5
9 II Sura, Maciej POL 0 1800 Stalowa Wola 5.0 18.50 24.00 5
10 I Kacprzyk, Kaja POL R 1713 1800 Rudnik nad Sanem 4.5 20.00 27.00 4
11 II Kurasz, Grzegorz POL 0 1800 RzKSz Rzeszów 4.5 15.50 21.00 4
12 II Augustyn, Jan POL R 1664 1800 RzKSz Rzeszów 4.0 25.00 35.00 4
13 k Mroczek, Jacek POL R 1974 2200 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 4.0 21.50 30.00 3
14 II Dźwierzyński, Bartosz POL R 1622 1800 KSz Gambit Przeworsk 4.0 21.00 30.00 4
15 II+ Starzec, Klaudia POL R 1465 1700 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 4.0 20.50 27.00 4
16 II Peret, Ryszard POL R 1488 1800 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 4.0 20.00 29.00 4
17 I Mikuła, Michał POL R 1640 2000 MKSz Gryf Dębica 4.0 19.50 27.50 3
18 I++ Woźniak, Marcin POL R 1814 2100 Rzeszów 4.0 19.50 27.50 3
19 II Czarnik, Eugeniusz POL R 1439 1800 UKS Spartakus Kolbuszowa 4.0 18.00 25.00 4
20 II Tęcza, Kazimierz POL R 1463 1800 KS DZIKOWIEC 4.0 18.00 24.50 4
21 III Białek, Adam POL R 1107 1600 TKSzach Tarnobrzeg 4.0 14.50 19.50 4
22 I Zawadzki, Tomasz POL R 1599 2000 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 3.5 22.00 29.50 2
23 I Ziółkowski, Bolesław POL 1749 2000 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.5 20.00 28.00 2
24 II Łuka, Marek POL R 1501 1800 RzKSz Rzeszów 3.5 17.00 24.50 3
25 II+ Starzec, Patrycja POL R 1227 1700 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 3.5 15.00 19.50 3
26 III Zieliński, Krzysztof POL R 1137 1600 KS DZIKOWIEC 3.5 12.50 19.00 3
27 II Kłok, Kacper POL R 1428 1800 UKS SP1 Leżajsk 3.0 21.00 29.50 3
28 II Kiełb, Mirosław POL R 1368 1800 UKS SP1 Leżajsk 3.0 18.00 26.50 2
29 II+ Łuka, Agnieszka POL R 1336 1700 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 3.0 16.50 23.00 3
30 II+ Skiba, Grzegorz POL R 1476 1900 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 3.0 16.00 22.50 2
31 IV Tokarz, Krzysztof POL 0 1400 UKS SP1 Leżajsk 3.0 16.00 21.50 3
32 II Stąpor, Dawid POL 0 1800 UKS Spartakus Kolbuszowa 3.0 15.00 20.50 3
33 III Słoniec, Sławomir POL R 1205 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.0 12.00 17.50 3
34 III Trybowski, Andrzej POL R 1420 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.0 11.50 16.50 2
35   Markiewicz, Krzysztof POL 0 1000 Niwiska 2.5 19.00 26.00 2
36 III Stój, Eugeniusz POL 0 1600 KS DZIKOWIEC 2.5 17.00 24.00 2
37 III Miga, Paweł POL R 1296 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.5 12.00 18.50 2
38 IV Jachyra, Mariusz POL 0 1400 Ostrowy Tuszowskie 2.5 11.00 16.00 2
39 IV Rzeszuto, Tomasz POL R 1257 1400 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2.0 19.00 26.00 1
40   Muszyński, Wojciech POL 0 1000 Kolbuszowa 2.0 15.50 22.50 1
41   Bryk, Karol POL 0 1000 Niwiska 2.0 15.00 20.50 1
42 III Buba, Dariusz POL R 1300 1600 UKS SP1 Leżajsk 2.0 14.50 21.50 2
43 III Jachyra, Andrzej POL 0 1600 UKS Spartakus Kolbuszowa 2.0 14.00 19.00 1
44   Mazur, Hubert POL 0 1000 Kolbuszowa 2.0 14.00 18.50 1
45 V Jasiński, Piotr POL 0 1200 Sędziszów Małopolski 1.0 13.50 19.00 0