Drukuj
Odsłony: 5303

 

MJ PK 2017

pk logo z napisemPodkarpacki Związek Szachowy w Rzeszowie zorganizował w Wiśniowej w dniu 11 czerwca 2017 roku Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów i Juniorek w Szachach. Turniej rozegrany został w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej, w kategoriach wiekowych do 7, 9, 11, 13, 15 i 17 lat, osobno dla juniorów i juniorek, na dystansie 9 rund po 15 minut dla zawodnika na rozegranie partii. Turnieje zgłoszone zostały do oceny rankingowej FIDE. W Mistrzostwach uczetniczyli zawodnicy zrzeszeni w klubach woj. podkarpackiego lub zamieszkujący na Podkarpaciu. Mistrzostwa sędziowali Panowie Marian Bysiewicz i Krzysztof Skiba.

 

Tabele z wynikami
                                               
CHŁOPCY   DZIEWCZĘTA
                                         
17 lat       15 lat       13 lat       17 lat       15 lat       13 lat
                                         
11 lat       9 lat       7 lat       11 lat       9 lat       7 lat
                                         

 

Punktor   Galeria zdjęć Pana Adama Krawca
Punktor   Galeria zdjęć Sekcji Szachowej LKS "Sanovia" Lesko
Pobierz komunikat   Komunikat organizacyjny
Pobierz komunikat   Klasyfikacja medalowa klubów Mistrzostw Woj. Podkarpackiego Juniorów

  

 

Medaliści w poszczególnych grupach wiekowych
         
  CHŁOPCY     DZIEWCZĘTA
         
  do lat 7     do lat 7
1.

Paweł Sowiński (UKS SP1 Brzozów)

  1.

Faustyna Czajka (KSz Gambit Przeworsk)

2.

Dawid Futyma (UKS SP1 Brzozów)

  2.

Weronika Łącz (KSz SDK-Lotnik Mielec)

3.

Dawid Wolak (GKS SZACH-MAT Wiśniowa)

  3.

Anna Dziura (LKS Sanovia Lesko)

         
  photo62     photo61
         
         
  do lat 9     do lat 9
1.

Hubert Zięba (KSz SDK-Lotnik Mielec)

   1.

Maja Bauer (Zarzecze)

2.

Przemysław Różański (TSz Skoczek Sędziszów Młp.)

  2.

Emilia Karnasiewicz (KSz SDK-Lotnik Mielec)

3.

Miłosz Mazurkiewicz (UKS SP1 Leżajsk)

  3.

Joanna Fic (LKS Parnas Stara Wieś)

         
  photo66     photo69
         
         
  do lat 11     do lat 11
1.

Mateusz Kusiak (LKSz GCKiP Czarna)

  1.

Izabela Tokarz (KSz Gambit Przeworsk)

2.

Adam Biesiadecki (TKSzach Tarnobrzeg)

  2.

Katarzyna Uliasz (KKSz Urania Krosno)

3.

Michał Guzik (KKSz Urania Krosno)

  3.

Maja Mazurek (UKS SP1 Brzozów)

         
  photo88     photo77
         
         
  do lat 13     do lat 13
1.

Arkadiusz Babiarz (RzKSz Rzeszów)

  1.

Oliwia Mirowska (GKSz Hetman Pilzno)

2.

Piotr Szpiła (UKS SP1 Leżajsk)

  2.

Emilia Hals (GKSz Hetman Pilzno)

3.

Sebastian Miga (KGL Szarotka Wadowice Górne)

  3.

Natalia Tomkiewicz (KKSz Urania Krosno)

         
  photo92     photo71
         
         
  do lat 15     do lat 15
1.

Bartosz Dźwierzyński (KSz Gambit Przeworsk)

  1.

Joanna Święch (GKSz Hetman Pilzno)

2.

Kamil Wolak (GKSz Hetman Pilzno)

  2.

Magdalena Zygmunt (UKS Orlik Rudnik n/Sanem)

3.

Dominik Gazda (KKSz Urania Krosno)

  3.

Sara Giefert (LKS Sanovia Lesko)

         
  photo84     photo105
         
         
  do lat 17     do lat 17
1.

Maciej Czopor (Sanok)

  1.

Barbara Trybowska (UKS Orlik Rudnik n/Sanem)

2.

Mieszko Miś (LKSz GCKiP Czarna)

  2.

Anna Winter (KKSz Urania Krosno)

3.

Bartłomiej Kucharski (LKSz GCKiP Czarna)

  3.

Anna Krzysztyńska (LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne)

         
  photo80     photo97
         
         

 


 

Zwyciezcy w poszczególnych grupach wiekowych

Wiśniowa, 11 czerwiec 2017 r.

Juniorzy 2017 

                     
do lat 7   do lat 9 do lat 11 do lat 13 do lat 15 do lat 17
                     
Sowinski   Zieba   Kusiak   Babiarz   Dzwierzynski   Czopor
Sowiński
Paweł
Zięba
Hubert
Kusiak
Mateusz
Babiarz
Arkadiusz
Dźwierzyński
Bartosz
Czopor
Maciej
                     
                     
Juniorki 2017
                     
    Bauer   Tokarz   Mirowska   Swiech   Trybowska
Czajka
Faustyna
 Bauer
Maja
 Tokarz
Izabela
 Mirowska
Oliwia
Święch
Joanna
Trybowska
Barbara

 

 

Klasyfikacja medalowa

M-ce Klub  Zlote   Srebrne   Brązowe   Razem 
1  KSz Gambit Przeworsk 3 3
2  LKSz GCKiP Czarna 2 1 1 4
3  KSz SDK Lotnik Mielec 1 2   3
4  GKSz Hetman Pilzno 1 2 3
5  UKS Orlik Rudnik nad Sanem 1 1   2
6  UKS SP 1 Brzozów 1 2 3
7  RZkSz Rzeszów 1   1
8  Sanok 1   1
9  Zaczernie 1 1
10  KKSz Urania Krosno 2 3 5
11  UKS SP 1 Leżajsk 1 1 2
12  TSz Skoczek Sędziszów Młp. 1   1
13  TKSzach Tarnobrzeg 1   1
14  Wiśniowa 1 1
15  LKS Sanovia Lesko 2 2
16  ŻołyniaMechanizator Ustrzyki Dolne 1 1
17  Szarotka Wadowice Górne     1 1
18  LKS Parnas Stara Wieś     1 1
Razem: 12 12 12 36

 

Ilość uczestników w latach 2009-2017

Frekfencja Mistrzostwa Juniorow PkZSzach

Tabelę opracował: Tomasz Kojder