Drukuj
Odsłony: 1443

dofinansowanie

pk logo z napisemPodkarpacki Związek Szachowy w Rzeszowie oraz Gminny Klub Szachowy Hetman Pilzno zorganizowali w Pilźnie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów i Juniorek w Szachach Szybkich. Turniej rozegrany został w Hali Sportowej Publicznego Gimnazjum w Pilźnie, w kategoriach wiekowych do 7, 9, 11, 13, 15 i 17 lat, osobno dla juniorów i juniorek, na dystansie 9 rund po 15 minut dla zawodnika na rozegranie partii. Turnieje zgłoszone zostały do oceny rankingowej FIDE. W Mistrzostwach uczetniczyli zawodnicy zrzeszeni w klubach woj. podkarpackiego lub zamieszkujący na Podkarpaciu. Mistrzostwa sędziowali Panowie Marian Bysiewicz i Roman Wąsik, sedziowie FIDE Arbiter.

     
     
     
     
     

  

Medaliści w poszczególnych grupach wiekowych
         
  CHŁOPCY     DZIEWCZĘTA
         
  do lat 7     do lat 7
1.

Filip Cisek (Górno)

  1.

Faustyna Czajka (KSz Gambit Przeworsk)

2.

Mateusz Toboła (UKS SP1 Leżajsk)

  2.

Gabriela Tokarz (KSz Gambit Przeworsk)

3.

Grzegorz Soboń (KSz SDK-Lotnik Mielec)

  3.

Ewa Szewczyk (GKSz Hetman Pilzno)

         
         
         
         
  do lat 9     do lat 9
1.

Dawid Futyma (UKS SP1 Brzozów)

   1.

Martyna Mansz (KKSz Urania Krosno)

2.

Dawid Wolak (GKS Szach-Mat Wiśniowa)

  2.

Gabriela Szewczyk (GKSz Hetman Pilzno)

3.

Jakub Zieliński (GKS Szach-Mat Wiśniowa)

  3.

Emilia Karnasewicz (KSz SDK-Lotnik Mielec)

         
         
         
         
  do lat 11     do lat 11
1.

Hubert Zięba (KSz SDK-Lotnik Mielec)

  1.

Izabela Tokarz (KSz Gambit Przeworsk)

2.

Mateusz Kusiak (LKSz GCKiP Czarna)

  2.

Maja Mazurek (UKS SP1 Brzozów)

3.

Michał Bartuzi (GKSz Hetman Pilzno)

  3.

Liliana Krzanowska (RzKSz Rzeszów)

         
         
         
         
  do lat 13     do lat 13
1.

Arkadiusz Babiarz (RzKSz Rzeszów)

  1.

Magdalena Gaj (KSz Gambit Przeworsk)

2.

Jakub Tomkiewicz (UKS SP1 Leżajsk)

  2.

Emilia Hals (GKSz Hetman Pilzno)

3.

Adrian Słoniec (UKS Orlik Rudnik n/Sanem)

  3.

Katarzyna Uliasz (KKSz Urania Krosno)

         
         
         
         
  do lat 15     do lat 15
1.

Paweł Sowiński (UKS SP1 Brzozów)

  1.

Sara Giefert (LKS Sanovia Lesko)

2.

Kamil Tomkowicz (GKSz Szach-Mat Wiśniowa)

  2.

Oliwia Mirowska (GKSz Hetman Pilzno)

3.

Arkadiusz Kucza (L-UKS Burza Rogi)

  3.

Sylwia Polak (RzKSz Rzeszów)

         
         
         
         
  do lat 17     do lat 17
1.

Bartosz Dźwierzyński (KSz Gambit Przeworsk)

  1.

Anna Krzysztyńska (LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne)

2.

Grzegorz Pańczuk (TSz/KSz Bystrovia Bystrowice)

  2.

Karolina Tokarz (LKS Sanovia Lesko)

3.

Kamil Socha (TSz Skoczek Sędziszów Małopolski)

  3.

Gabriela Należna (KGL Szarotka Wadowice Górne)

         
         
         
         

 

Klasyfikacja medalowa

M-ce Klub  Zlote   Srebrne   Brązowe   Razem 
1  KSz Gambit Przeworsk 4 1
5
2  UKS SP1 Brzozów
2 2   4
3  LKS Sanovia Lesko
1 1   2
4  RzKSz Rzeszów
1   2
3
5  KSz Lotnik Mielec
1   2
3
6  KKSz Urania Krosno
1 1 2
7  Mechanizator Ustrzyki Dolne
1   1
8  Górno 1   1
9  GKSz Hetman Pilzno
  3 2
5
10  GKS Szach-Mat Wiśniowa
2 1 3
11  LKSz GCKiP Czarna
1   1
12  TSz Bystrovia Bystrowice
1   1
13 UKS SP1 Leżajsk
1   1
14  UKS ORlik Rudnik n/Sanem
   1 1
15  TSz Skoczek Sędziszów Małopolski
1 1
16 KGL Szarotka Wadowice Górne 1 1
17 L-UKS Burza Rogi     1 1
           
Razem: 12 12 12 36

Ilość uczestników w latach 2009-2018

Zrzut ekranu 372