Drukuj
Odsłony: 577

Turniej odbył się 1.12.2018 w hali sportowej przy ZSP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych.

W rozgrywkach uczestniczyło 70 zawodników z 16 zespołów z Polski i Ukrainy.

pl_DSC03557.JPG

Galeria - Foto: Barbara Dzik

Organizatorami imprezy byli:

Sponsorzy turnieju:

Turniej przeprowadzono w dwóch grupach:

CHESSARBITER:

Zwycięzcy turnieju:

KATEGORIA OPEN»

M-ce

Nazwisko Imię

Fed.

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

Prog.

1

Golubka, Petro

UKR

2456

2456

\"Sandecja\" w Nowym Saczu

7,0

35,0

2

Kopczyk, Daniel

POL

2193

2193

LKS Sanovia Lesko

7,0

36,0

3

Marszałek, Maciej

POL

R 2278

2400

MKS Sandecja Nowy Sącz

6,5

34,5

4

Grabarczyk, Mirosław

POL

R 2417

2600

Stowarzyszenie AS Płock

6,5

34,5

5

Czopor, Maciej

POL

1962

1962

KSz Polonia Wrocław

6,5

33,0

6

Lorenc, Marian

POL

2111

2200

Kksz Urania Mosir Krosno

5,5

30,5

 ▲


KOBIETY»

1

Kozubal, Aleksandra

1655

TSz \"Skoczek\" Sędziszów Małopolski

4,5

25,0

 


JUNIORKI»

1

Giefert, Sara

1800

LKS Sanovia Lesko

5,0

26,5

2

Tokarz, Karolina

1600

LKS Sanovia Lesko

4,0

19,0

3

Lemieszczuk, Natalia

1250

SP Bóbrka

3,5

11,0

4

Czerwińska, Zofia

1250

SP Bóbrka

3,0

16,0

5

Żydek, Emilia

1400

SP Bóbrka

2,5

14,0

 


JUNIORZY»

1

Czopor, Maciej

1962

KSz Polonia Wrocław

6,5

33,0

2

Tokarz, Michał

1600

LKS Sanovia Lesko

4,0

21,0

3

Borukało, Maciej

1400

LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne

3,5

11,5

4

KUZAR, PRZYMYSŁAW

1000

DWERNIK

2,0

10,0

5

Magusiak, Jakub

1000

UKS Czarna

0,0

0,0

 


MŁODZICZKI»

1

Mansz, Martyna

1063

KKSz Urania Krosno

6,5

33,0

2

Fic, Joanna

1048

LKS PARNAS Stara Wieś

6,0

32,0

3

Krzysztyńska, Maria

1600

LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne

5,0

33,0

4

Drozdowska, Joanna

1400

SP Bóbrka

5,0

25,0

5

Magusiak, Zuzanna

0

UKS Czarna

5,0

19,0

6

Zwierzchowska, Oliwia

1250

SP Bóbrka

4,5

20,5

 


MŁODZICY»

1

Guzik, Michał

1800

Kksz Urania Mosir Krosno

8,5

44,5

2

Sowiński, Paweł

1800

UKS SP1 Brzozów

8,0

40,0

3

Futyma, Dawid

1600

uks sp1brzozów

6,5

34,0

4

Żydek, Igor

1400

SP Bóbrka

6,5

33,5

5

Tokarz, Wiktor

1400

LKS Sanovia Lesko

6,0

32,0

6

Pomykała, Igor

1400

SP Myczków

6,0

28,0

 


KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA»

L.p.

Nazwa drużyny

Pkt.

M-ce

Nazwisko Imię

Pkt.

1

LKS Sanovia Lesko

20,0

2

Kopczyk, Daniel

7,0

8

Giefert, Sara

5,0

17

Tokarz, Karolina

4,0

18

Tokarz, Michał

4,0

2

LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne

18,0

10

Borukało, Zdzisław

5,0

12

Pejski, Mariusz

5,0

15

Wojciechowski, Beniamin

4,5

20

Borukało, Tomasz

3,5

3

Kksz Urania Mosir Krosno

9,5

6

Lorenc, Marian

5,5

19

Guzik, Wojciech

4,0


Nagrody wręczali: